fbpx

Prostownik Ideal PROSTARTER 420

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Prostownik Ideal PROSTARTER 420 - prostownik do zastosowań warsztatowych, dzięki swojej kompaktowej obudowanie i dołączonym kółkom można go łatwo transportować. Może być używany do ładowania akumulatorów o pojemności od 20 do 1050Ah. Wyposażony w tryb szybkiego ładowania, postawi na nogi nawet najbardziej rozładowany akumulator w bardzo krótkim czasie. Prostowniki Ideal PROSTARTER 420 został wyposażony w funkcję wspomagania rozruchu i można go użyć do awaryjnego odpalania samochodów z silnikami benzynowymi oraz diesla (w tym vanów, lekkich ciężarówek i traktorów).

Prostownik Ideal PROSTARTER 620

Oceń ten artykuł
(9 głosów)

Prostownik Ideal PROSTARTER 620 - prostownik do zastosowań warsztatowych, dzięki swojej kompaktowej obudowanie i dołączonym kółkom można go łatwo transportować. Może być używany do ładowania akumulatorów o pojemności od 20 do 1550Ah. Wyposażony w tryb szybkiego ładowania, postawi na nogi nawet najbardziej rozładowany akumulator w bardzo krótkim czasie. Prostowniki Ideal PROSTARTER 620 został wyposażony w funkcję wspomagania rozruchu i można go użyć do awaryjnego odpalania samochodów z silnikami benzynowymi oraz diesla (w tym vanów, lekkich ciężarówek i traktorów).

Prostownik Ideal Starter 840

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Prostownik Ideal Starter 840 - prostownik do zastosowań warsztatowych, dzięki swojej wysokiej jakości wykonania jest to inwestycja na lata. Może być używany do ładowania akumulatorów o pojemności od 20 do 1550Ah. Wyposażony s tryb szybkiego ładowania, postawi na nogi nawet najbardziej rozładowany akumulator w bardzo krótkim czasie. Prostowniki Ideal Starter 840 został wyposażony w funkcję wspomagania rozruchu i można go użyć do awaryjnego odpalania samochodów z silnikami benzynowymi oraz diesla (w tym vanów, lekkich ciężarówek i traktorów).

Prostownik Ideal Starter 640

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Prostownik Ideal Starter 640 - prostownik do zastosowań warsztatowych, dzięki swojej wysokiej jakości wykonania jest to inwestycja na lata. Może być używany do ładowania akumulatorów o pojemności od 20 do 1550Ah. Wyposażony s tryb szybkiego ładowania, postawi na nogi nawet najbardziej rozładowany akumulator w bardzo krótkim czasie. Prostowniki Ideal Starter 640 został wyposażony w funkcję wspomagania rozruchu i można go użyć do awaryjnego odpalania samochodu.

Prostownik Ideal Starter 440

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Prostownik Ideal Starter 440 - prostownik do zastosowań warsztatowych, dzięki swojej wysokiej jakości wykonania jest to inwestycja na lata. Może być używany do ładowania akumulatorów o pojemności od 20 do 1000Ah. Wyposażony s tryb szybkiego ładowania, postawi na nogi nawet najbardziej rozładowany akumulator w bardzo krótkim czasie. Prostowniki Ideal Starter 440 został wyposażony w funkcję wspomagania rozruchu i można go użyć do awaryjnego odpalania samochodu.

Prostownik Ideal SPRINT 30

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Prostownik Ideal SPRINT 30 to prostownik o szerokim zakresie zastosowań, można go z powodzeniem używać w profesjonalnych zastosowaniach np. warsztacie samochodowym. Obsługuje akumulatory różnej pojemności w zależności od modelu. Znajdzie swoje zastosowanie przy ładowaniu samochodów osobowych, busów, samochodów ciężarowych, camperów, łodzi oraz ciągników czy innych maszyn rolniczych. Prostownik Ideal Kraków SPRINT 30 - można nim ładować akumulatory kwasowo-ołowiowe. Dzięki funkcji ładowania akumulatorów 24V z powodzeniem może być używany jako wyposażenie małego warsztatu.

Strona 1 z 2

Promowane artykuły

Reklama

Popularne

 

akumulatory

Strefaładowania.pl - Portal poświęcony tematyce ładowania akumulatorów. Na naszym portalu przedstawiamy artykuły, newsy i porady dotyczące ładowania akumulatorów oraz samych urządzeń do ładowania takich jak: ładowarki automatyczne, ładowarki Marine, ładowarki motocyklowe, ładowarki uniwersalne, ładowarki warsztatowe, ładowarki z Bluetooth, ładowarki odsiarczające oraz prostowniki, prostowniki automatyczne, prostowniki z rozruchem, prostowniki warsztatowe, tanie prostowniki. Na swoich stronach przedstawiamy urządzenia najlepszych producentów na rynku: CTEK, Victron Energy, NOCO , Bosch , DECA, Exide, FERVE, Keepower, Optimate, Telwin, Stef-pol, Yuasa, Banner, Ideal, Volt Polska, Schumacher, Mean-Well, EverActive, Panasonic, RECO.

Zapisz

Zapisz

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743