fbpx
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Prostowniki z serii Ferve Automatic przeznaczone są do ładowani akumulatorów kwasowo-ołowiowych w technologii WET, AGM, GEL. Prostowniki FERVE Automatic sterowane są mikroprocesorem dlatego nie ma mowy o przeładowaniu akumulatora. Idealnie nadaje się do akumulatorów samochodowych, motocyklowych również 6V z płynnym elektrolitem.

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Prostownik automatyczny Ferve TETRA sterowanym mikroprocesorem przeznaczony do ładowania akumulatorów 12V i 24V. Idealnie nadaje się do akumulatorów samochodowych, ciężarowych, rolniczych z płynnym elektrolitem, AGM, GEL oraz akumulatorów używanych w systemach Start&Stop. Najważniejszą jego cechą jest posiadanie dwóch trybów ładowania: MANUAL w których zachowuje się jak zwykły prostownik "ładuje ile fabryka dała" oraz tryb AUTOMATIC gdzie prostownik zmienia się w ładowarkę która po zakończonym ładowaniu sama się wyłączy, co zabezpiecza akumulator przed przeładowaniem. Dodatkowo można określi typ ładowanego akumulatora: GEL, AGM, WET Wyposażony w amperomierz cyfrowy wskazujący stan naładowania akumulatora, możliwość sprawdzenia ładowania w samochodzie. Prostownik podczas ładowania wskazuje aktualne napięcie oraz prąd ładowania. Minimalne napięcie akumulatora dla trybu automatycznego to 8,5V.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Prostownik automatyczny Ferve DUAL przeznaczony do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych z płynnym elektrolitem, AGM, GEL oraz akumulatorów używanych w systemach Start&Stop. Idealnie nadaje się do akumulatorów samochodowych, ciężarowych, rolniczych. Wyposażony funkcję konserwacji akumulatory przy dłuższych przestojach pojazdu. Minimalne napięcie akumulatora 4.5 V dla trybu automatycznego. Miedziane żabki.

Prostowniki Ferve PRIMA

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Prostowniki z serii Ferve PRIMA przeznaczone są do ładowani akumulatorów z płynnym elektrolitem. Idealnie nadaje się do akumulatorów samochodowych, motocyklowych również 6V z płynnym elektrolitem.

Promowane artykuły

Reklama

Popularne

 

akumulatory

Strefaładowania.pl - Portal poświęcony tematyce ładowania akumulatorów. Na naszym portalu przedstawiamy artykuły, newsy i porady dotyczące ładowania akumulatorów oraz samych urządzeń do ładowania takich jak: ładowarki automatyczne, ładowarki Marine, ładowarki motocyklowe, ładowarki uniwersalne, ładowarki warsztatowe, ładowarki z Bluetooth, ładowarki odsiarczające oraz prostowniki, prostowniki automatyczne, prostowniki z rozruchem, prostowniki warsztatowe, tanie prostowniki. Na swoich stronach przedstawiamy urządzenia najlepszych producentów na rynku: CTEK, Victron Energy, NOCO , Bosch , DECA, Exide, FERVE, Keepower, Optimate, Telwin, Stef-pol, Yuasa, Banner, Ideal, Volt Polska, Schumacher, Mean-Well, EverActive, Panasonic, RECO.

Zapisz

Zapisz

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743