fbpx
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Prostownik firmy Telwin model DYNAMIC 620 to uniwersalne urządzenie o trwałej i wytrzymałej obudowie, które sprawdzi się idealnie w warsztatowych warunkach. Prostownikiem TELWIN DYNAMIC 620 możemy ładować akumulatory kwasowo-ołowiowe o pojemności od 30Ah do 1550Ah. Prostownik TELWIN DYNAMIC 620 wyposażony jest w funkcję rozruchu, dzięki której możemy awaryjnie uruchomić akumulator.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Prostownik firmy Telwin model DYNAMIC 420 to uniwersalne urządzenie o trwałej i wytrzymałej obudowie, które sprawdzi się idealnie w warsztatowych warunkach. Prostownikiem TELWIN DYNAMIC 420 możemy ładować akumulatory kwasowo-ołowiowe o pojemności od 30Ah do 1000Ah. Prostownik TELWIN DYNAMIC 420 wyposażony jest w funkcję rozruchu, dzięki której możemy awaryjnie uruchomić akumulator.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Prostownik firmy Telwin model COMPUTER 48  to uniwersalne urządzenie o trwałej i wytrzymałej obudowie, które sprawdzi się idealnie w warsztatowych warunkach. Prostownikiem TELWIN COMPUTER 48 możemy ładować akumulatory kwasowo-ołowiowe o pojemności od 30Ah do 300Ah. Prostownik TELWIN COMPUTER 48 wyposażony jest w 5 poziomów napięć ładowania 6/12/24/36/48V dzięki któremu możemy podładować prawie każdy akumulator.

Promowane artykuły

Reklama

Popularne

 

akumulatory

Strefaładowania.pl - Portal poświęcony tematyce ładowania akumulatorów. Na naszym portalu przedstawiamy artykuły, newsy i porady dotyczące ładowania akumulatorów oraz samych urządzeń do ładowania takich jak: ładowarki automatyczne, ładowarki Marine, ładowarki motocyklowe, ładowarki uniwersalne, ładowarki warsztatowe, ładowarki z Bluetooth, ładowarki odsiarczające oraz prostowniki, prostowniki automatyczne, prostowniki z rozruchem, prostowniki warsztatowe, tanie prostowniki. Na swoich stronach przedstawiamy urządzenia najlepszych producentów na rynku: CTEK, Victron Energy, NOCO , Bosch , DECA, Exide, FERVE, Keepower, Optimate, Telwin, Stef-pol, Yuasa, Banner, Ideal, Volt Polska, Schumacher, Mean-Well, EverActive, Panasonic, RECO.

Zapisz

Zapisz

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743