fbpx

Bosch

05 listopad 2017
Autor 
Bosch

Ładowarki akumulatorowe Bosch C3 i C7 otrzymały w 2011 roku prestiżowe wyróżnienie „Honourable mention” w konkursie Red Dot Design Award za ergonomię i wysokiej jakości wzornictwo. Obiecujący wygląd to nie wszystko. Ładowarki imponują innowacyjną technologią oraz funkcjami poprawiającymi komfort użytkowania. W sytuacji, gdy akumulator uległ rozładowaniu, można go szybko i w łatwy sposób doładować.

W razie przerwy w dopływie prądu pomocna jest funkcja pamięci, która zapisuje ostatnie ustawienia ładowania, tak aby bez problemu wznowić ładowanie akumulatora zaraz po podłączeniu do akumulatora. W porównaniu do poprzedniej wersji ładowarek, zmieniony został kabel do ładowania. Nowe ładowarki Bosch posiadają kabel ze złączem wtykowym, umożliwiającym odłączenie ładowarki od akumulatora, bez konieczności odłączania przewodów od biegunów akumulatora. Ładowarka Bosch C7, która dodatkowo posiada tryb regeneracji, umożliwia ładowanie całkowicie rozładowanych akumulatorów.

Promowane artykuły

Reklama

Popularne

 

akumulatory

Strefaładowania.pl - Portal poświęcony tematyce ładowania akumulatorów. Na naszym portalu przedstawiamy artykuły, newsy i porady dotyczące ładowania akumulatorów oraz samych urządzeń do ładowania takich jak: ładowarki automatyczne, ładowarki Marine, ładowarki motocyklowe, ładowarki uniwersalne, ładowarki warsztatowe, ładowarki z Bluetooth, ładowarki odsiarczające oraz prostowniki, prostowniki automatyczne, prostowniki z rozruchem, prostowniki warsztatowe, tanie prostowniki. Na swoich stronach przedstawiamy urządzenia najlepszych producentów na rynku: CTEK, Victron Energy, NOCO , Bosch , DECA, Exide, FERVE, Keepower, Optimate, Telwin, Stef-pol, Yuasa, Banner, Ideal, Volt Polska, Schumacher, Mean-Well, EverActive, Panasonic, RECO.

Zapisz

Zapisz

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743