fbpx

Prostowniki Luboń

Kontakt ul. Jana III Sobieskiego 111
62-030 Luboń
tel. 533 313 666
Asortyment: Prostowniki samochodowe , Prostowniki warsztatowe , Prostowniki z rozruchem , Tanie prostowniki, Ładowarki automatyczne, Ładowarki motocyklowe, Ładowarki samochodowe, Ładowarki do łodzi - marine , Ładowarki z Bluetooth , Ładowarki 6V, Ładowarka 12V , Ładowarki 24V , Urządzenia rozruchowe - Boostery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Godziny otwarcia:
Pn.- Pt. 9-17
Sobota 9-13
Email: lubon@akumar.pl
Facebook: ---
Dodane 2019-02-01 13:47:10

Opis

Prostowniki Luboń

Akumulator odpowiada za pracę wszelkiego rodzaju maszyn i pojazdów. Akumulatorem zasilane są wózki golfowe,  wyposażenie kamperów, wózki inwalidzkie, zabawki. Z kolei akumulatory rozruchowe służą do zainicjowania pracy wszelkich silników występujących w samochodach osobowych, ciężarówkach czy motocyklach. Praca akumulatorów wiąże się z ich cyklicznym rozładowywaniem i ponownym ładowaniem. Mniej wydajne akumulatory wymagają tym częstszego ładowania za pomocą urządzeń zewnętrznych. Takimi urządzeniami mogą być prostowniki Luboń lub automatyczne ładowarki. Natomiast by bezpośrednio wspomóc rozruch silnika można używać urządzeń rozruchowych, dzięki którym będzie możliwe uruchomienie silnika przy rozładowanym akumulatorz

Gdzie kupić prostownik Luboń?

Gdzie kupić prostownik Luboń? W mieście przy ulicy Sobieskiego 111 mieści się sklep Dostawcy Prądu – Akumulatory i Prostowniki Luboń, czynny codziennie poza niedzielą od godziny 9:00.  Nasza firma skupiła się przede wszystkim na sprzedaży akumulatorów, prostowników, boosterów i testerów do akumulatorów. Żaden akumulator nie ma przed nami tajemnic. Jeżeli Twojemu coś dolega – przyjedź do nas a sprawdzimy jego stan oraz całą instalację w samochodzie. Bezpłatnie sprawdzamy instalację oraz montujemy zakupiony u nas akumulator na swoim miejscu.

Cieszymy się od lat dużym zaufaniem klientów i sprzedajemy codziennie w naszych oddziałach setki akumulatorów. Jako firma Akumar jesteśmy dystrybutorami takich marek jak: Tuborg, Trojan, Exide, Varta, Duracell, Bosch, Yuasa. Prowadzimy sprzedaż każdego typu akumulatorów  - żelowych, kwasowo-ołowiowych, AGM, EFB i stworzonych do technologii Start&Stop.

Prostowniki w naszej sprzedaży.

Najtańsze prostowniki Luboń można kupić już za mniej niż 100 zł. Są to proste prostowniki przeznaczone do akumulatorów 6 / 12 V i pojemności do 60 Ah. Bardziej zaawansowane technologicznie prostowniki Luboń mają zdolność automatycznej pracy i zabezpieczenia przed przeładowaniem baterii.

Oferujemy prostowniki takich firm jak:  Ferve, Kukla, Dania, Stef-pol, Reco, Arctic, Deca, Ideal, Tetra, Telwin.

Ładowarki do akumulatorów.

Ładowarki, które sprzedajemy, są zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, które są w stanie ładować efektywnie w każdych warunkach, gdyż potrafią one kompensować temperaturę. Ładowarki są energooszczędne, gdyż obniżają pobór energii przy ładowaniu mniejszych akumulatorów. Są także w stanie naładować baterie litowo-jonowe.

Urządzenia rozruchowe w razie awarii podczas podróży.

Jak wiemy prostowniki Luboń wymagają dostarczenia energii z sieci. Wyposażając się w urządzenie rozruchowe możemy być pewni, że w podróży nic nas nie zaskoczy i silnik zawsze odpali. Boostery są w stanie awaryjnie uruchomić silnik przy rozładowanym akumulatorze. Do tego nadają się do ładowania smartfonów czy tabletów, oraz mogą służyć do podłączenia kompresora do kół.

Jeżeli zamierzasz kupić akumulator, prostownik, booster, tester czy też sprawdzić dlaczego Twój akumulator jest mało wydajny - przyjedź do sklepu Dostawcy Prądu - Akumulatory i Prostowniki Luboń, a zajmiemy się Tobą kompleksowo.

 

Prostowniki Luboń

Lokalizacja

Luboń, Wielkopolskie
Jana III Sobieskiego 111

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 16
Wyświetlony: 114
Wygasa: 2025-02-08 21:12:00

Gdzie kupić dobry prostownik, ładowarkę

Zima to ciężki czas dla kierowców. Niskie temperatury sprawiają, że poziom energii w akumulatorach naszych aut znacznie się zmniejsza. Nie trudno więc o sytuacje, w których samochód nie chce się uruchomić. Czasem nie potrzeba nawet siarczystych mrozów - wystarczy chwila zapomnienia i pozostawienia włączonego radia lub świateł. Dlatego też każdy kierowca powinien wyposażyć się w dobry prostownik, dzięki któremu szybko i sprawnie naładuje akumulator w swoim samochodzie. Jak wybrać najlepszy? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

 

Wybierz rodzaj prostownika

Zanim zdecydujemy się na zakup prostownika powinniśmy sprawdzić do jakiego rodzaju akumulatorów jest przeznaczony. Inne prostowniki sprawdzają się bowiem w przypadku akumulatorów kwasowo-ołowiowych, inne zaś w przypadku żelowych. Poza tym warto podjąć decyzję, czy zależy nam na tym, by prostownik był tani, czy też na jego skuteczności w ładowaniu i przedłużaniu żywotności akumulatora.
W przypadku, gdy zależy nam na oszczędnościach warto postawić na prostowniki standardowe - brak elektroniki oraz prosta konstrukcja to gwarancja niskiej ceny. Jeśli zaś potrzebujemy prostownika, który będzie miał pozytywny wpływ na stan naszego akumulatora - wybierzmy jedno z urządzeń mikroprocesorowych.

Warto również pamiętać o tym, że rodzaj prostownika powinien zostać dopasowany do rodzaju silnika i akumulatora. Przykładowo, jeśli posiadamy bardzo duży, prądożerny akumulator (znajdują się one przede wszystkim w urządzeniach i maszynach) powinniśmy postawić na silny prostownik trakcyjny.

 

Na to koniecznie zwróć uwagę

Wybór rodzaju prostownika to zdecydowanie za mało by znaleźć urządzenie, które w spełni wszystkie nasze oczekiwania. Poza tym, musimy zwrócić uwagę na szereg parametrów danego prostownika. Wśród tych, które mają ogromne znaczenie wymienić należy przede wszystkim: rodzaj prądu ładowania (szczytowy lub skuteczny) oraz napięcie wyjściowe. Pamiętaj, że musi być ono równe napięciu w akumulatorze

 

Dodatkowe funkcje - czasem się przydają!

Warto wspomnieć również o tym, że w dzisiejszych czasach prostowniki coraz częściej mają dodatkowe funkcje, dzięki którym możemy czuć się bezpiecznie i lepiej kontrolować stan naładowania akumulatora. Wśród nich wymienić możemy między innymi ekran LCD, który wyświetla parametry naładowania, wentylator, funkcję automatycznego odsiarczania a nawet prostowniki, które mogą jednocześnie pełnić również funkcje kabli rozruchowych. Dzięki temu każdy z nas może znaleźć prostownik w pełni dopasowany do swoich potrzeb.

 

Producent prostownika ma znaczenie

Poszukując prostownika do swojego akumulatora warto stawiać na sprawdzone marki, które znane są z wysokiej jakości swoich produktów. Dzięki temu zyskujemy pewność, że wybrane przez nas urządzenie będzie skuteczne w działaniu i posłuży nam przez długi czas. Na szczególne uwagi zasługują marki takie jak: włoska firma DECA, ciesząca się ponad 45 letnią tradycją firma TELWIN, wielokrotnie nagradzany CTEK, pochodząca z Holandii marka VICTRON oraz rodzima firma STEF-POL.

 

Gdzie kupić dobry prostownik?

Wiemy już czym charakteryzować powinien się dobry prostownik. Gdzie go jednak znaleźć? Wielu z nas ulega pokusie i decyduje się na skorzystanie z oferty supermarketów lub kupuje urządzenia używane lub dostępne np. na aukcjach internetowych lub bazarach. To nie do końca dobrym pomysł. Nie mamy bowiem wówczas pewności, że urządzenie, które kupujemy posiada odpowiednie parametry. Negatywnie może zaskoczyć nas również jego trwałość. Dlatego też prostowniki i ładowarki do akumulatorów najlepiej kupować w dobrych, sprawdzonych sklepach, które zajmują się sprzedażą akumulatorów, prostowników i akcesoriów. Możemy tam bowiem liczyć nie tylko na szeroką ofertę, ale również profesjonalne doradztwo.

Podsumowując, w dzisiejszych czasach oferta prostowników samochodowych jest niezwykle szeroka i różnorodna. Znajdziemy w niej zarówno tańsze rozwiązania, które spełnią oczekiwania oszczędnych osób, jak i nieco bardziej zaawansowane technologicznie prostowniki, które posiadają dodatkowe funkcje.

 

akumulatory

Strefaładowania.pl - Portal poświęcony tematyce ładowania akumulatorów. Na naszym portalu przedstawiamy artykuły, newsy i porady dotyczące ładowania akumulatorów oraz samych urządzeń do ładowania takich jak: ładowarki automatyczne, ładowarki Marine, ładowarki motocyklowe, ładowarki uniwersalne, ładowarki warsztatowe, ładowarki z Bluetooth, ładowarki odsiarczające oraz prostowniki, prostowniki automatyczne, prostowniki z rozruchem, prostowniki warsztatowe, tanie prostowniki. Na swoich stronach przedstawiamy urządzenia najlepszych producentów na rynku: CTEK, Victron Energy, NOCO , Bosch , DECA, Exide, FERVE, Keepower, Optimate, Telwin, Stef-pol, Yuasa, Banner, Ideal, Volt Polska, Schumacher, Mean-Well, EverActive, Panasonic, RECO.

Zapisz

Zapisz

Kontakt

Biuro czynne Pon.-Pt. 8.00-16.00
Tel. +48 574 114 005
info(at)akustrefa.pl