fbpx

Prostowniki Łódź Górna

Kontakt Al. Marsz. Śmigłego Rydza 68
93-280 Łódź
tel. 792 268 083
Asortyment: Prostowniki samochodowe , Prostowniki warsztatowe , Prostowniki z rozruchem , Tanie prostowniki, Ładowarki automatyczne, Ładowarki motocyklowe, Ładowarki samochodowe, Ładowarki do łodzi - marine , Ładowarki z Bluetooth , Ładowarki 6V, Ładowarka 12V , Ładowarki 24V , Urządzenia rozruchowe - Boostery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Godziny otwarcia:
Pn.- Pt. 9-18
Sobota 9-14
Email: lodz@akumar.pl
Facebook: ---
Dodane 2019-02-01 13:40:01

Opis

Prostowniki Łódź Górna

Prostowniki, ładowarki i urządzenia rozruchowe tzw boostery – to właśnie może uratować akumulator, naładować go lub pomóc uruchomić silnik samochodu, ciężarówki, motocykla, łodzi. Firma Dostawcy Prądu – Akumulatory i Prostowniki Łódź Górna pomoże Ci wybrać odpowiedni akumulator do danego pojazdu. A gdzie kupić prostownik Łódź Górna? Także właśnie w naszym sklepie przy ulicy Śmigłego-Rydza 68. Jesteśmy działającą od szeregu lat firmą handlowo-usługową. Znajdziesz u nas najlepsze na świecie akumulatory firm Exide, Yuana, Bosch, Duracell, Varta, Tuborg czy Trojan. Każdy zakupiony akumulator możemy za darmo zamontować w Twoim samochodzie. Jeżeli uważasz, że Twój obecny akumulator nie działa prawidłowo lub wyładowuje się nieoczekiwanie szybko – przyjedź do nas, a spróbujemy znaleźć problem. Być może za wadliwą pracę akumulatora odpowiada instalacja elektroniki w samochodzie. Usługa sprawdzenia instalacji i zdiagnozowania stanu Tojego akumulatora to również usługi bezpłatne z naszej strony.

Od szeregu lat rozwijamy naszą firmę otwierając kolejne sklepy i rozszerzając naszą działalność online. Sprzedajemy akumulatory, bardzo dobre i sprawdzone prostowniki Łódź Górna, ładowarki do akumulatorów, urządzenia rozruchowe oraz inne gadżety związane głównie z pracą akumulatora (np testery akumulatorów).

Gdzie kupić prostownik Łódź Górna?

Prostowniki Łódź Górna to udoskonalone przez lata urządzenia dostarczające akumulatorom energię z sieci. Są odpowiednie do różnego typu akumulatorów – o każdej pojemności i konstrukcji. Jednak w przypadku niektórych prostowników, parametry muszą być ściśle dobrane pod konkretny akumulator.

Automatyczne ładowarki do akumulatorów są w stanie dopasować się do ładowania akumulatora o różnym napięciu i chronić go przed przeładowaniem czy zwarciem. Ładowarki nadają się do podtrzymania napięcia w akumulatorach używanych tylko sezonowo. Posiadają mikroprocesory czyniące ich działanie bezpieczniejszym i bardziej precyzyjnym.

Urządzenia rozruchowe zwane boosterami to coś nieco innego niż prostowniki Łódź Górna. Służą one nie tyle naładowaniu akumulatora, ale dają rozładowanemu akumulatorowi potężnego kopa, dzięki któremu uruchomienie silnika będzie możliwe. Przydają się w podróży, gdyż nie wymagają podłączenie do sieci, a dodatkowo mogą służyć jako powerbank.

Jeżeli nie wiesz gdzie kupić prostownik Łódź Górna, jeżeli chcesz porozmawiać o pracy akumulatora, sprawdzić stan instalacji w swoim samochodzie lub zobaczyć jakie funkcje posiada nowoczesny booster – odwiedź nas w sklepie Dostawcy Prądu – Akumulatory i Prostowniki Łódź Górna. Zawsze służymy fachową radą i oferujemy szeroki asortyment najlepszych akumulatorów i urządzeń do ładowania i rozruchu.

Posiadamy sklep internetowy, który przybliża naszą ofertę sklep.prostowniki-akumulatory.pl/ zaś na stronie internetowej prowadzimy poradnik eksperta oraz prezentujemy nowinki w świecie akumulatorów www.dostawcypradu.pl/.

Zapraszamy do zakupów, zapraszamy do uczestnictwa i aktywności na naszym fanpage'u na Facebooku.

 

Prostowniki Łódź Górna

Lokalizacja

Łódź, Łódzkie
Śmigłego Rydza 68

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 15
Wyświetlony: 190
Wygasa: 2025-02-08 21:12:00

Gdzie kupić dobry prostownik, ładowarkę

Zima to ciężki czas dla kierowców. Niskie temperatury sprawiają, że poziom energii w akumulatorach naszych aut znacznie się zmniejsza. Nie trudno więc o sytuacje, w których samochód nie chce się uruchomić. Czasem nie potrzeba nawet siarczystych mrozów - wystarczy chwila zapomnienia i pozostawienia włączonego radia lub świateł. Dlatego też każdy kierowca powinien wyposażyć się w dobry prostownik, dzięki któremu szybko i sprawnie naładuje akumulator w swoim samochodzie. Jak wybrać najlepszy? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

 

Wybierz rodzaj prostownika

Zanim zdecydujemy się na zakup prostownika powinniśmy sprawdzić do jakiego rodzaju akumulatorów jest przeznaczony. Inne prostowniki sprawdzają się bowiem w przypadku akumulatorów kwasowo-ołowiowych, inne zaś w przypadku żelowych. Poza tym warto podjąć decyzję, czy zależy nam na tym, by prostownik był tani, czy też na jego skuteczności w ładowaniu i przedłużaniu żywotności akumulatora.
W przypadku, gdy zależy nam na oszczędnościach warto postawić na prostowniki standardowe - brak elektroniki oraz prosta konstrukcja to gwarancja niskiej ceny. Jeśli zaś potrzebujemy prostownika, który będzie miał pozytywny wpływ na stan naszego akumulatora - wybierzmy jedno z urządzeń mikroprocesorowych.

Warto również pamiętać o tym, że rodzaj prostownika powinien zostać dopasowany do rodzaju silnika i akumulatora. Przykładowo, jeśli posiadamy bardzo duży, prądożerny akumulator (znajdują się one przede wszystkim w urządzeniach i maszynach) powinniśmy postawić na silny prostownik trakcyjny.

 

Na to koniecznie zwróć uwagę

Wybór rodzaju prostownika to zdecydowanie za mało by znaleźć urządzenie, które w spełni wszystkie nasze oczekiwania. Poza tym, musimy zwrócić uwagę na szereg parametrów danego prostownika. Wśród tych, które mają ogromne znaczenie wymienić należy przede wszystkim: rodzaj prądu ładowania (szczytowy lub skuteczny) oraz napięcie wyjściowe. Pamiętaj, że musi być ono równe napięciu w akumulatorze

 

Dodatkowe funkcje - czasem się przydają!

Warto wspomnieć również o tym, że w dzisiejszych czasach prostowniki coraz częściej mają dodatkowe funkcje, dzięki którym możemy czuć się bezpiecznie i lepiej kontrolować stan naładowania akumulatora. Wśród nich wymienić możemy między innymi ekran LCD, który wyświetla parametry naładowania, wentylator, funkcję automatycznego odsiarczania a nawet prostowniki, które mogą jednocześnie pełnić również funkcje kabli rozruchowych. Dzięki temu każdy z nas może znaleźć prostownik w pełni dopasowany do swoich potrzeb.

 

Producent prostownika ma znaczenie

Poszukując prostownika do swojego akumulatora warto stawiać na sprawdzone marki, które znane są z wysokiej jakości swoich produktów. Dzięki temu zyskujemy pewność, że wybrane przez nas urządzenie będzie skuteczne w działaniu i posłuży nam przez długi czas. Na szczególne uwagi zasługują marki takie jak: włoska firma DECA, ciesząca się ponad 45 letnią tradycją firma TELWIN, wielokrotnie nagradzany CTEK, pochodząca z Holandii marka VICTRON oraz rodzima firma STEF-POL.

 

Gdzie kupić dobry prostownik?

Wiemy już czym charakteryzować powinien się dobry prostownik. Gdzie go jednak znaleźć? Wielu z nas ulega pokusie i decyduje się na skorzystanie z oferty supermarketów lub kupuje urządzenia używane lub dostępne np. na aukcjach internetowych lub bazarach. To nie do końca dobrym pomysł. Nie mamy bowiem wówczas pewności, że urządzenie, które kupujemy posiada odpowiednie parametry. Negatywnie może zaskoczyć nas również jego trwałość. Dlatego też prostowniki i ładowarki do akumulatorów najlepiej kupować w dobrych, sprawdzonych sklepach, które zajmują się sprzedażą akumulatorów, prostowników i akcesoriów. Możemy tam bowiem liczyć nie tylko na szeroką ofertę, ale również profesjonalne doradztwo.

Podsumowując, w dzisiejszych czasach oferta prostowników samochodowych jest niezwykle szeroka i różnorodna. Znajdziemy w niej zarówno tańsze rozwiązania, które spełnią oczekiwania oszczędnych osób, jak i nieco bardziej zaawansowane technologicznie prostowniki, które posiadają dodatkowe funkcje.

 

akumulatory

Strefaładowania.pl - Portal poświęcony tematyce ładowania akumulatorów. Na naszym portalu przedstawiamy artykuły, newsy i porady dotyczące ładowania akumulatorów oraz samych urządzeń do ładowania takich jak: ładowarki automatyczne, ładowarki Marine, ładowarki motocyklowe, ładowarki uniwersalne, ładowarki warsztatowe, ładowarki z Bluetooth, ładowarki odsiarczające oraz prostowniki, prostowniki automatyczne, prostowniki z rozruchem, prostowniki warsztatowe, tanie prostowniki. Na swoich stronach przedstawiamy urządzenia najlepszych producentów na rynku: CTEK, Victron Energy, NOCO , Bosch , DECA, Exide, FERVE, Keepower, Optimate, Telwin, Stef-pol, Yuasa, Banner, Ideal, Volt Polska, Schumacher, Mean-Well, EverActive, Panasonic, RECO.

Zapisz

Zapisz

Kontakt

Biuro czynne Pon.-Pt. 8.00-16.00
Tel. +48 574 114 005
info(at)akustrefa.pl